measurement.jpg
measurement2.jpg

واحد اندازه گیری

 

در این مجموعه همگام با پیشرفت های بین المللی، واحد اندازه گیری های لازم برای ساخت عینک با تکیه بر دانش روز و تجهیزات مدرن پیش بینی شده است.

تجهیزات مدرن و دانش لازم این بخش می تواند امکان ساخت عینک را بر اساس مشخصات فردی مصرف کننده فراهم آورده تا خطاهای مختلف موجود در انواع عینک با توجه به نیاز افراد حذف گردد.

خطاهای شناخته شده در اثر عدم استفاده از تجهیزات خاص، بیشتر کودکان و افراد بالای 40 سال و گاها" افراد بین 30 تا 40 سال را درگیر می نماید که پیش بینی واحد اندازه گیری در گروه، این مشکل را به ویژه برای گروه های مذکور حذف نموده است.

درباره ما

گروه اپتیک eyeglasses سازمانی متشکل از بخش های مختلف با هدف اصلاح اختلالات بینایی به کمک کالاهای کمک دید ( عینک) است.با توجه به شکل متفاوت زندگی امروز و مشکلاتی مانند : بعد مسافت در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، ترافیک، کمبود وقت، اشتغال افراد و توجه به این موضوع که خرید عینک به سادگی دیگر ملزومات روزمره افراد نیست و به اطلاعات بسیاری نیاز دارد، مدیر گروه اپتیک eyeglasses ایجاد مجموعه ای متمرکز را برنامه ریزی نمود.

شماره تماس : 66418004

طرف قرارداد

بیمه سینا
بیمه البرز
انجمن داروسازان ایران

اخبار

تاپکس نمایشگاه تخصصی عینک به همت اتحادیه عینک سازان تهران از تاریخ 05/03/95 تا 08/03/95 در تهران برگزار شد. محمود جهانبان ضمن بیان اینکه این نمایشگاه در خرداد ماه هر سال برگزار می شود و هدف آن اصلاح سیستم توزیع و همچنین کنترل کالاهای ورودی در رشته عینک سازیست گزارشی از برگزاری آن تهیه کرده است.  ادامه