crew.jpg

درباره ما

ما به چشمان شما می اندیشیم !

گروه اپتیک eyeglasses سازمانی متشکل از بخش های مختلف با هدف اصلاح اختلالات بینایی به کمک کالاهای کمک دید ( عینک) است.

 

با توجه به شکل متفاوت زندگی امروز و مشکلاتی مانند : بعد مسافت در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، ترافیک، کمبود وقت، اشتغال افراد و توجه به این موضوع که خرید عینک به سادگی دیگر ملزومات روزمره افراد نیست و به اطلاعات بسیاری نیاز دارد، مدیر گروه اپتیک eyeglasses ایجاد مجموعه ای متمرکز را برنامه ریزی نمود.

 

جلب اعتماد مخاطبین  ارتباط مستقیم با نیاز آنان و تامین دقیق آن دارد. بنابراین علاوه بر طراحی سیستمی کامل و متناسب با شکل مجموعه های فروش عینک در کشورهای پیشرفته لزوم مستندسازی کلیه بخش های مجموعه بر اساس اصول سیستم مدیریت کیفیت اجتناب ناپذیر بود که این امر در سال 1389 محقق گردید.

 

امروز گروه اپتیک eyeglasses اولین مجموعه کامل در حوزه کار خود است که موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 شده است و کماکان عنوان تنها مجموعه استاندارد سازی شده در کسب و کار عینک در کشور شناخته می شود.

 

آقای محمود جهانبان، مدیریت گروه Eyeglasses

آقای محمود جهانبان، مدیریت گروه Eyeglasses

درباره ما

گروه اپتیک eyeglasses سازمانی متشکل از بخش های مختلف با هدف اصلاح اختلالات بینایی به کمک کالاهای کمک دید ( عینک) است.با توجه به شکل متفاوت زندگی امروز و مشکلاتی مانند : بعد مسافت در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، ترافیک، کمبود وقت، اشتغال افراد و توجه به این موضوع که خرید عینک به سادگی دیگر ملزومات روزمره افراد نیست و به اطلاعات بسیاری نیاز دارد، مدیر گروه اپتیک eyeglasses ایجاد مجموعه ای متمرکز را برنامه ریزی نمود.

شماره تماس : 66418004

طرف قرارداد

بیمه سینا
بیمه البرز
انجمن داروسازان ایران

اخبار

تاپکس نمایشگاه تخصصی عینک به همت اتحادیه عینک سازان تهران از تاریخ 05/03/95 تا 08/03/95 در تهران برگزار شد. محمود جهانبان ضمن بیان اینکه این نمایشگاه در خرداد ماه هر سال برگزار می شود و هدف آن اصلاح سیستم توزیع و همچنین کنترل کالاهای ورودی در رشته عینک سازیست گزارشی از برگزاری آن تهیه کرده است.  ادامه